Caută un cod poştal:

 
 
Alege strada pentru care te interesează codul poştal
     1 Decembrie 1918 bl. A15, A16        Gerota Dimitrie, doctor nr. 9-T; 44-T  
     1 Decembrie 1918 bl. A17-A21, G6        Gheorghiu Traian bl. 111B, 112A, 112B, 116B, 116B1  
     1 Decembrie 1918 bl. D22-D25, D32, D33, D34, T4-T6        Gheorghiu Traian bl. 115, 115A1, 115A2, 115C  
     1 Decembrie 1918 bl. F8        Gheorghiu Traian bl. 116B2, 116B3, 117B  
     1 Decembrie 1918 bl. T1-T3        Gheorghiu Traian bl. 116C1, 116C2  
     1 Decembrie 1918 nr. 1-11; 2-T        Gherghina Constantin  
     1 Decembrie 1918 nr. 13        Gheţişoarei bl. 159H-159K, 161A-161F  
     1 Decembrie 1918 nr. 15-T        Gheţişoarei bl. 160H-160J, 164F, 164G  
     1 Mai bl. 16, 16A, 16bis, 17bis, 17a, 17b        Gheţişoarei bl. 165A-165D  
     1 Mai bl. 18, 19, 22, 23, 29-31        Gheţişoarei bl. 166C-166E  
     1 Mai bl. 1A, 1B        Gheţişoarei bl. 167A-167F  
     1 Mai bl. 20, 21, 27, 28, 32-34        Ghişeu 1 - Craiova 1  
     1 Mai bl. 24-26, 36-38, 40A, 40B        Ghişeu 1 - Craiova 2  
     1 Mai bl. 35A, 35B        Ghişeu 1 - Craiova 6  
     1 Mai bl. 7-11        Ghişeu 1 - Craiova 7  
     1 Mai bl. A4, A5a, A5b, A6, A7a, A7b        Ghişeu 1 - Craiova 8  
     1 Mai bl. M15a, M18-M20, M22, M23        Ghişeu 2 - Craiova 1  
     1 Mai bl. M21, M27-M32        Ghişeu 2 - Craiova 6  
     1 Mai bl. M4, M7, M11, M12, M14        Ghişeu 2 - Craiova 7  
     1 Mai nr. 100        Gilortului  
     1 Mai nr. 102-104        Gomoiu Victor, doctor bl. I10, I19-I23, S24-S29  
     1 Mai nr. 103, 105        Gomoiu Victor, doctor bl. I11, I18  
     1 Mai nr. 106-T        Gomoiu Victor, doctor bl. I1-I4, I8, I9, S19, S20, S23  
     1 Mai nr. 19-65        Gomoiu Victor, doctor bl. I24, S30, S54,  
     1 Mai nr. 40-58, 64-90        Gomoiu Victor, doctor bl. K5-K9  
     1 Mai nr. 60-62        Gomoiu Victor, doctor bl. S56-S58  
     13 Septembrie        Gomoiu Victor, doctor nr. 1-T; 2-T  
     22 Decembrie 1989 bl. 1 Tineret        Gorjului  
     22 Decembrie 1989 bl. 31        Gorunului bl. 137A, 144A ,146A, 146A1  
     22 Decembrie 1989 bl. 32        Gorunului bl. 145B, 169C-169E  
     22 Decembrie 1989 bl. 7, 12 Nou        Grădinari  
     22 Decembrie 1989 bl. 8, 11        Grădişte  
     22 Decembrie 1989 bl. C5, d, f        Grecescu Dimitrie  
     22 Decembrie 1989 bl. C6, C7, G4, G5        Grigorescu Eremia, general  
     22 Decembrie 1989 bl. G3, H5, H6, I1, I2        Griviţa Roşie nr. 1-T  
     24 Ianuarie        Griviţa Roşie nr. 2-T  
     Abatorului        Hanul Roşu  
     Aderca Felix        Harghita  
     Aeroport bl. 1-5        Hârşova  
     Aeroport bl. 6, 7        Haşdeu Petriceicu Bogdan  
     Aeroport nr. 1-T; 2-T        Haşdeu Petriceicu Bogdan nr. 1-49; 2-62  
     Afinelor        Haşdeu Petriceicu Bogdan nr. 51-T; 64-T  
     Agroind        Homer  
     Alba Iulia        Horezului  
     Albăstrele        Horia bl. a8  
     Albinelor        Horia bl. E1, E2, E6, E7  
     Albişoarei        Horia bl. P2-P5  
     Alecsandri Vasile        Horia nr. 1-3, 7-T; 2-T  
     Alecsandri Vasile nr. 1-15; 2-16        Horia nr. 5; 2A  
     Alecsandri Vasile nr. 17-T; 18-T        Hortensiei bl. 152C-152G  
     Alexandrescu Grigore        Hortensiei bl. 154A-154G, 155C-155G  
     Alexandria        Ialomiţa  
     Alexandru cel Bun        Iancu Jianu bl. 10-15  
     Alexandru cel Bun nr. 1-59; 2-70        Iancu Jianu nr. 1-T; 2-T  
     Alexandru cel Bun nr. 61-T; 72-T        Iaşi  
     Alexandru Ioan Cuza bl. 10A, 10B, M19A, M19B, M19C        Iezerului  
     Alexandru Ioan Cuza bl. 150, FEMINA        Împăratul Traian bl. A, B  
     Alexandru Ioan Cuza bl. 6B, 8C, 8D, M18D, M18E        Împăratul Traian bl. G, M5  
     Alexandru Ioan Cuza bl. D        Împăratul Traian bl. K3, K4, M50-M52  
     Alexandru Ioan Cuza bl. M10-M14, PATRIA        Împăratul Traian bl. K9-K11, K14, K15, M32  
     Alexandru Ioan Cuza bl. ROMARTA        Împăratul Traian bl. M38-M40  
     Alexandru Ioan Cuza nr. 1, 7, 11-T        Împăratul Traian nr. 119-T; 104-T  
     Alexandru Ioan Cuza nr. 3, 5; 2, 4        Împăratul Traian nr. 1-35; 2-26  
     Alexandru Ioan Cuza nr. 32-38        Împăratul Traian nr. 37-91; 28-74A  
     Alexandru Ioan Cuza nr. 6-30, 40-T        Împăratul Traian nr. 93-117; 76-102  
     Alexandru Ioan Cuza nr. 9 (bl. 156Ap)        Înclinată  
     Almaşului        Independenţei bl. 14, 14bis, 15, 15bis  
     Alunului        Independenţei bl. 2-6, 6A, 6B, 6CD  
     Aman Theodor bl. 73AP        Independenţei bl. 6E-6G, 12, 13, 13A  
     Aman Theodor bl. CASA ALBA        Ineului  
     Aman Theodor bl. J, 97 apt.        Infanteriei  
     Aman Theodor nr. 1-T; 2-T        Înfrăţirii bl. F, G  
     Amaradia bl. 56, 57        Înfrăţirii nr. 1-T; 2-T  
     Amaradia bl. D1-D3        Ionescu Siseşti Nicolae, doctor bl. I46, I79, I84, I114, I115  
     Amaradia bl. F3, F3a, F4, F4a, F5        Ionescu Siseşti Nicolae, doctor bl. I48, I49, I67-I71, I80, I82  
     Amaradia bl. G6        Ionescu Siseşti Nicolae, doctor bl. I83, I98  
     Amaradia nr. 1-17; 2-20        Ionescu Siseşti Nicolae, doctor bl. I85, I86, I88, I89, I98A  
     Amaradia nr. 19-47; 22-48        Iorga Nicolae  
     Amaradia nr. 49-T; 50-T        Iorga Nicolae bl. 21-31, 21-32, 21-33, 21-43  
     Andreescu Ion, pictor        Iorga Nicolae bl. A16-A23  
     Anestin Ion        Iorga Nicolae bl. A31-A33, G1-G3, G28-G30  
     Angelescu Constantin, doctor bl. S39-S42, S62-S64, V12, V13, V17, V18, V20-V30        Iorga Nicolae bl. A41-A46, A49, A60-A64  
     Angelescu Constantin, doctor bl. S3-S6, V15, V16        Iorga Nicolae bl. A47, A50  
     Angelescu Constantin, doctor bl. S60        Iorga Nicolae bl. A48, A51-A53, A56-59  
     Anina        Iorga Nicolae bl. B17-B28, 51-41, 51-42, 51-43  
     Antiaeriană        Iorga Nicolae bl. C27  
     Anul 1848        Iorga Nicolae bl. E1-E3, E13a, E13b  
     Anul 1848 bl. C, D, E        Iorga Nicolae bl. J11-J15  
     Anul 1848 nr. 1-29; 2-40        Iorga Nicolae nr. 2-40  
     Anul 1848 nr. 31-67; 46-84        Iorga Nicolae nr. 42-T  
     Anul 1848 nr. 42-44        Iotzu Constantin, arhitect bl. 149A-149E, 153B-153G  
     Anul 1848 nr. 69-T; 86-T        Iotzu Constantin, arhitect bl. 150L, 151E  
     Arad        Ipătescu Ana  
     Argeş        Ipătescu Ana nr. 1-81; 2-78  
     Argetoaia Ion Ionescu        Ipătescu Ana nr. 83-91; 80-90  
     Argetoianu Constantin, general bl. 13, 14A, 14B, 15A        Ipătescu Ana nr. 93-T; 92-T  
     Argetoianu Constantin, general bl. 15B, 67, 70A, 70B, A5        Ipoteşti  
     Argetoianu Constantin, general bl. 22, A6, A6', A7'        Iscovescu Barbu, pictor  
     Argetoianu Constantin, general bl. 3, 6, BB'        Ispas Ştefan, general  
     Argetoianu Constantin, general bl. 64, 66, 74-78        Ispirescu Petre nr. 1-T; 2-T  
     Argetoianu Constantin, general bl. 8, 9, 11, 12, 16, 18, 19        Ispirescu Petre nr. Cămin 6, Cămin 7 (Facultatea de Mecanică)  
     Argetoianu Constantin, general bl. A15, AT, K28, K29        Isvarna  
     Argetoianu Constantin, general bl. A3, A4, experimental 2        Iuliu Cezar  
     Argetoianu Constantin, general bl. K25, K26, K33-K36        Izvoarele  
     Arieş bl. A, B, C, H        Izvorul Rece  
     Arieş nr. 1-T; 2-T        Izvorului  
     Arnota        Jieni  
     Arţarului        Jieţului  
     Artileriei        Julea Nicolae bl. A13-A15, A24-A28  
     Augustin Ion, doctor bl. S17, S18, S36, S55        Julea Nicolae bl. A1-A3, A9-A12  
     Augustin Ion, doctor bl. S37, S38, S43-S45, S50        Julea Nicolae bl. A54, A55  
     Augustin Ion, doctor bl. S46-S49, S51-S53, S61        Julea Nicolae nr. 1-T; 2-T  
     Augustin Ion, doctor bl. S7, S8, S14, S15, S33-S35        Kogălniceanu Mihail nr. 14  
     Averescu Alexandru, mareşal bl. D13, D14, E3, F5, M6        Kogălniceanu Mihail nr. 1-T; 2-12, 16-T  
     Averescu Alexandru, mareşal bl. D15, D16, D20, L1        Lăcrămioarei  
     Averescu Alexandru, mareşal bl. D19, L2, N6, N7        Lalelelor  
     Averescu Alexandru, mareşal bl. F6, M5        Lalescu Traian bl. 11, a2, a3  
     Averescu Alexandru, mareşal bl. F7, N1-N4, N8-N12        Lalescu Traian bl. a1  
     Aviatorilor (cartier Veteranilor)        Lalescu Traian bl. D5-D8  
     Aviatorilor (zona Aeroport)        Lalescu Traian bl. F23, F24  
     Avram Iancu        Lalescu Traian bl. F7, F8, H3-H5  
     Babadag        Lalescu Traian bl. G15-G17  
     Bahlui        Lalescu Traian bl. H12, H13, H23-H25  
     Bălcescu Nicolae        Lalescu Traian nr. 1-T; 2-T  
     Bălceşti        Lămâiţei bl. 24-28  
     Bâlteni        Lămâiţei bl. 29-34, 68A, 68B, 69  
     Bâlteni nr. 1-67; 2-194        Lămâiţei nr. 1-T; 22-T  
     Bâlteni nr. 69-T; 196-T        Lămâiţei nr. 2-20  
     Balzac, Honoré de        Lăstărişului  
     Banatului        Lazăr Filip  
     Bănescu Nicolae        Lăzăreanu Barbu  
     Banu Mărăcine        Leandrului  
     Banu Mihalcea        Lebedei nr. 1-27; 2-30  
     Banul Stepan        Lebedei nr. 29-T; 32-T  
     Bărăganului        Lecca Constantin nr. 1-13; 2-10  
     Bărăganului nr. 1-47; 2-76        Lecca Constantin nr. 15-T; 12-T  
     Bărăganului nr. 49-T; 78-T        Libertăţii nr. 1-13, 17-T; 2-32, 36-T  
     Baraţi        Libertăţii nr. 15; 34  
     Bărbăteşti        Licurici  
     Barbusse Henri        Liliacului  
     Bârca Mihail bl. D21, D23-D25, D29-D31        Lipscani  
     Bârca Mihail bl. E16-E20        Livezi  
     Bârca Mihail bl. F1        Locomotivei  
     Bârca Mihail bl. F9-F15, F17        Luceafărului  
     Bariera Vâlcii        Luminii  
     Bariera Vâlcii nr. 1-53        Luminiţei  
     Bariera Vâlcii nr. 2-70        Lyon  
     Bariera Vâlcii nr. 55-T        Macedonski Alexandru  
     Bariera Vâlcii nr. 72-T        Măceşului  
     Bariţiu Gheorghe        Măcinului  
     Bărnuţiu Simion        Macului bl. 200E10, 200H, 200J  
     Bârseşti        Macului bl. 200E4, 200E7, 200E8  
     Basarabia bl. C2        Macului nr. 1-T; 2-T  
     Basarabia bl. C8, C10-C15        Madgearu Virgil  
     Basarabia bl. E1-E3, F1, F2        Madona Dudu bl. 1-3-5, 2, 4, 6, 8A, 8B  
     Basarabia bl. F3        Madona Dudu bl. 4B, 10  
     Bătrânilor bl. 21-24, 21-25, 21-26        Madona Dudu nr. 1-T; 2-T  
     Bătrânilor bl. 21-34, 21-35, 21-36, 21-37        Măgereanu Nicolae, general bl. D26, D28, H1, H2, P5, P6  
     Bătrânilor bl. C16        Măgereanu Nicolae, general bl. D29-D31  
     Bătrânilor bl. C23-C26        Măgereanu Nicolae, general bl. G5, H3, H4, P3, P4  
     Bechetului        Magheru Gheorghe, general  
     Beethoven Ludwig van        Magheru Gheorghe, general bl. 116-124  
     Bega        Magheru Gheorghe, general bl. 140-144, C1, C2, L1, L2  
     Berceanu Ştefan, doctor bl. I12, I17, I27, I28, I31        Magheru Gheorghe, general nr. 1-T; 2-T  
     Berceanu Ştefan, doctor bl. I13, I14, I15-I16, I30        Măghiranului  
     Berceanu Ştefan, doctor bl. I33-I36, I41        Magnoliei bl. 158B-158D  
     Bibescu        Magnoliei bl. 159E-159G  
     Bibescu bl. 15, 18C        Magnoliei bl. 160D-160G  
     Bibescu bl. A12, A13, A14a, A14b        Maiorescu Ion bl. 2, 4A  
     Bibescu bl. P4-P7        Maiorescu Ion nr. 1-T; 2  
     Bibescu nr. 1, 3        Maiorescu Ion nr. 2A-T  
     Bibescu nr. 10        Mamaia  
     Bibescu nr. 31-T; 80-T        Mangaliei  
     Bibescu nr. 5-7; 2-8, 12-46        Mărăcineanu Walter  
     Bibescu nr. 9-29; 48-78        Maramureş bl. 21-20, 21-21, 21-22, 21-27  
     Bicaz        Maramureş bl. 21-23, 21-39, 21-40, 21-41, 21-42  
     Bihorului        Maramureş bl. C17-C22, C31-C33  
     Bistriţei        Maramureş bl. I17-I34, J47-J51  
     Blanduziei        Maramureş bl. J37-J42  
     Bobâlna        Mărăşeşti nr. 1-25; 2-48  
     Bolintineanu Dimitrie        Mărăşeşti nr. 27-T; 50-T  
     Borsec        Mărăşti  
     Borzeşti        Marcovici, doctor  
     Botoşani        Marcu Duiliu, arhitect bl. 10-13  
     Bradului        Marcu Duiliu, arhitect bl. 14, 16A  
     Brăila        Marcu Duiliu, arhitect bl. 16  
     Brâncuşi Constantin        Marcu Duiliu, arhitect bl. 4, 5  
     Brâncuşi Constantin bl. A2, A3, B2        Marcu Duiliu, arhitect bl. 6, 7, 8  
     Brâncuşi Constantin nr. 1-13; 2-16        Marcu Duiliu, arhitect bl. 9  
     Brâncuşi Constantin nr. 15-T; 18-T        Mărgăritarului  
     Brânduşa        Marinei  
     Braşov        Matei Basarab  
     Brateş        Matei Basarab nr. 1-11; 2-12  
     Brătianu I. C.        Matei Basarab nr. 13-19; 14  
     Brazda lui Novac bl. 36A, 36B, 37A, 38A, 38B        Matei Basarab nr. 21-T; 16-T  
     Brazda lui Novac bl. 39A, 39B, 40, 41, 41A, M8        Merişorului  
     Brazda lui Novac bl. A9, A13, A14        Mesteacănului  
     Brazda lui Novac bl. C13b, C13c        Micşunele bl. 200B, 200C  
     Brazda lui Novac bl. C7a, C7b, M12-M14        Micşunele bl. 200G, 200G1  
     Brazda lui Novac bl. M10, M11        Micşunele nr. 1-T; 2-T  
     Brazda lui Novac bl. M7A, M7B, M9A, M9B        Mierlei  
     Brazda lui Novac nr. 1-35, 47-211, 217-T; 2-T        Mihai Viteazul bl. 1-4, 2A, 6-8  
     Brazda lui Novac nr. 213, 215        Mihai Viteazul bl. 5A, 5B, 5C, 10, 12, 14  
     Brazda lui Novac nr. 37-45        Mihai Viteazul nr. 1-T; 2-T  
     Breazul George bl. H14, H15, H22, H35, H36        Milcov  
     Breazul George bl. H16, H33, H34        Millo Matei nr. 1-15; 2-10  
     Brebeneilor        Millo Matei nr. 17-T; 12-T  
     Brestei        Mincu Ion, arhitect  
     Brestei bl. 57 garsoniere        Mirăslău  
     Brestei bl. K1, K2        Mircea Vodă  
     Brestei nr. 129-231        Mirceşti  
     Brestei nr. 1-7; 2-6        Miron Costin  
     Brestei nr. 233-377; 372-380        Mitropolitul Firmilian nr. 1-T; 2A, 4-T  
     Brestei nr. 379-597; 382-582        Mitropolitul Firmilian nr. 2  
     Brestei nr. 43-127        Mixandrelor  
     Brestei nr. 46-370        Mohorului  
     Brestei nr. 599-T; 584-T        Moldova  
     Brestei nr. 9-41; 8-44        Moreni  
     Bucegi        Morii  
     Buciumului        Moşoiu Panait  
     Bucovăţ        Motru  
     Bucovina        Motru bl. 1, 2, 40, 115, N1-N4, P1-P4  
     Bucura        Motru nr. 1-T; 2-T  
     Bucura nr. 1-31E; 2-20C        Moxa Mihail  
     Bucura nr. 33-T; 22-T        Moxa Mihail bl. C17, C22, C23, H8, H9, O  
     Budai Deleanu Ion        Moxa Mihail bl. H2-H7, H10  
     Buia Alexandru bl. 146A, 146B, 147A, 147C        Mrazec Ludovic bl. M18, M19, M26, M30, M31  
     Buia Alexandru bl. 147D, 147G        Mrazec Ludovic bl. M42-M46  
     Buia Alexandru bl. 150A, 150B, 150D        Muncelului  
     Buia Alexandru bl. 150E, 150M        Muncitorului  
     Bujorului        Muntenia  
     Buşteni        Murelor  
     Buzăului nr. 1-49; 2-36        Nanterre bl. 1-4, C3, D9  
     Buzăului nr. 51-T; 38-T        Nanterre bl. A7, C4, C6, D10  
     Buziaş        Nanterre bl. C2, I2-I5  
     Căciulata        Nanterre bl. C8, C10, C10C, 14A, 14B, 14C  
     Caisului        Nanterre bl. D11, I11  
     Calafat        Nanterre bl. I6-I10, I12-I14  
     Călăraşi        Nanterre nr. 1-11; 2-28  
     Calea Brezei        Nanterre nr. 13-33; 30-74  
     Calea Bucureşti bl. 10C, 10E, 12A, 12B, C15        Nanterre nr. 31i  
     Calea Bucureşti bl. 10D        Nanterre nr. 35-T  
     Calea Bucureşti bl. 17A-17D        Nanterre nr. 76-T  
     Calea Bucureşti bl. 21B, 21C, 21E        Narciselor  
     Calea Bucureşti bl. 27A-27D, 31A-31D        Năsăud  
     Calea Bucureşti bl. 7, 9, 13B, 13C, 15A        Năvodari  
     Calea Bucureşti bl. A1, A2        Nectarului  
     Calea Bucureşti bl. A11, A12, E3, E4        Nedeia  
     Calea Bucureşti bl. A13        Negoiu  
     Calea Bucureşti bl. A14-A24        Negruzzi Costache  
     Calea Bucureşti bl. A3        Negulescu Jean  
     Calea Bucureşti bl. A4-A6, D1-D5, R1-R5, R10        Negulici Ion, pictor  
     Calea Bucureşti bl. A8b, C7, C9, D12        Nerva  
     Calea Bucureşti bl. C1, F1        Nicolae Dan, arhitect  
     Calea Bucureşti bl. C14, C18        Nicolaescu Plopşor C. S. bl. 49  
     Calea Bucureşti bl. C16A, C16B, C19, C20, C21        Nicolaescu Plopşor C. S. bl. K  
     Calea Bucureşti bl. E8-E16        Nicolaescu Plopşor C. S. nr. 1-T; 2-T  
     Calea Bucureşti bl. Km5, Km6, Km7, Km8, Km9        Nicovalei  
     Calea Bucureşti bl. M15A-M15C, M16A-M16C        Nifon Criveanu, mitropolit  
     Calea Bucureşti bl. M17A-M17C, M18A        Nisipului  
     Calea Bucureşti bl. M2, M3, U1, U2, U3, U4        Nouă  
     Calea Bucureşti bl. M6A, M6B, M7, M8A        Nucilor  
     Calea Bucureşti bl. M8B, M9A, M9B        Nufărului  
     Calea Bucureşti bl. N15-N18, N21, T10, T11        Oaga  
     Calea Bucureşti bl. N1-N5, T5        Obedeanu Oscar, pictor  
     Calea Bucureşti bl. N22-N25, T12-T15        Odesa  
     Calea Bucureşti bl. O4-O15, U6a, U6b, U7-U9        Odesa Principală  
     Calea Bucureşti bl. R1-R5, R10        Odobescu Alexandru  
     Calea Bucureşti bl. T6, N6-N12        Odobleja Ştefan bl. a13, C5, C7, C9  
     Calea Bucureşti nr. 103-107        Odobleja Ştefan bl. a15, a17, a19, d11, d13  
     Calea Bucureşti nr. 109-191        Ogorului  
     Calea Bucureşti nr. 141A        Oituz  
     Calea Bucureşti nr. 1-75        Olăneşti  
     Calea Bucureşti nr. 193-431        Olteni  
     Calea Bucureşti nr. 2-38        Oltenia bl. 1, 2, 2A, 3A, 3  
     Calea Bucureşti nr. 40-74        Oltenia bl. 110A-110G, 110B1  
     Calea Bucureşti nr. 433-T; 116-T        Oltenia bl. 116C1, 116C2, 127B  
     Calea Bucureşti nr. 76-114        Oltenia bl. 128B, 146B-146G  
     Calea Bucureşti nr. 77-83        Oltenia bl. 150F-150K, 151C, 151D  
     Calea Bucureşti nr. 85-101        Oltenia bl. 152A, 152B  
     Calea Dunării        Oltenia bl. 160A-160C, 162A-162D, 164C-164E, 164I, 164J  
     Calea Unirii bl. 2, 3        Oltenia bl. 164K, 172A, G1  
     Calea Unirii bl. 21A-21D, 24A-24D        Oltenia bl. 166A, 166B  
     Calea Unirii bl. 44, 46        Oltenia bl. 168A, 168B  
     Calea Unirii bl. M1        Oltenia bl. 169A, 169B  
     Calea Unirii nr. 1-17        Oltenia bl. 171AB, 171C  
     Calea Unirii nr. 16A        Oltenia bl. 201A, 201B, 201P, 201Z  
     Calea Unirii nr. 18-22        Oltenia bl. 22, 71B, 72B  
     Calea Unirii nr. 19; 2-16        Oltenia bl. 23  
     Calea Unirii nr. 29-41; 24-52        Oltenia bl. 24, 25  
     Calea Unirii nr. 43-83        Oltenia bl. 27, 27A, 31, 45B  
     Calea Unirii nr. 85-T; 54-T        Oltenia bl. 30, 31A  
     Călimanului        Oltenia bl. 32, 33, 38A, 38B  
     Călmăţui        Oltenia bl. 34A, 35, 36  
     Călugăreni        Oltenia bl. 402A, 402B, 403A, 403B  
     Căluşari        Oltenia bl. 404A, 404B, 405A, 405B  
     Câmpia Islaz        Oltenia bl. 406A, 406B  
     Câmpia Islaz bl. 17A, 17B, 17C, 19        Oltenia bl. 40B1, 40B2  
     Câmpia Islaz bl. 20A, 20B, 21, 23, 24A, 24B, 29        Oltenia bl. 51B, 61A, 61C  
     Câmpia Islaz nr. 107-T; 74 -T        Oltenia bl. 63, 63B  
     Câmpia Islaz nr. 1-37; 2-18        Oltenia bl. 64A  
     Câmpia Islaz nr. 2A, 2B, 2C        Oltenia bl. 66A-66F  
     Câmpia Islaz nr. 39-65; 20-52        Oltenia bl. 9A, 26A-26C  
     Câmpia Islaz nr. 67-105; 54-72        Oltenia bl. B1  
     Câmpul Libertăţii 1848 bl. D, D1-D15, D21, D22        Olteniţa  
     Câmpul Libertăţii 1848 bl. D26-D30, E1-E3, E8-E11        Olteţ bl. 2, 4  
     Câmpul Libertăţii 1848 bl. E36bis, E36-E39, K1, K2, P        Olteţ bl. I  
     Câmpul Libertăţii 1848 Vila E15-Vila E35        Olteţ nr. 1-T; 2-6, 10-T  
     Câmpul Libertăţii 1848 Vila E4-Vila E7        Olteţ nr. 8  
     Câmpul Libertăţii 1848 Vila H1        Oltului  
     Câmpului        Opanez bl. B25, B25a, B26, F1-F4  
     Cănciulescu Mihai, doctor bl. I102, I103, I104        Opanez bl. D4-D6, F12-F16  
     Cănciulescu Mihai, doctor bl. I38, I39, I43, I44, I50, I51        Opanez bl. E7-E10  
     Cănciulescu Mihai, doctor bl. I42, I47        Opanez nr. 1-11; 2-6  
     Cănciulescu Mihai, doctor bl. I59/60, I100, I101A, I101B        Opanez nr. 13-T; 8-T  
     Cănciulescu Mihai, doctor bl. I65        Opran Eliza nr. 1-113; 2-80  
     Cantacuzino Ion, doctor bl. I5, I58        Opran Eliza nr. 115-T; 82-T  
     Cantacuzino Ion, doctor bl. I6, I7        Ovidiu  
     Cantacuzino Ion, doctor bl. I61-I64, I97, I99        Păcii  
     Cantacuzino Ion, doctor bl. S31, S32        Padeşului  
     Cantacuzino Ion, doctor bl. S9-S13, S16, S21, S22        Paleolog V. G. bl. 46B1, 46B2, 48B, 48B1  
     Cantonului        Paleolog V. G. bl. 49B, 50B, 52B, 52B1, 52B2, 53A  
     Cantonului nr. 1-83; 2-T        Paleolog V. G. bl. 53A1, 54A  
     Cantonului nr. 85-T        Paleolog V. G. bl. 59A, 59A1, 60A, 60B  
     Căprioarei        Paleolog V. G. bl. 60B1, 122B  
     Căpşunilor        Păltiniş  
     Caracal        Păltiniş bl. 5, 7, 9, 11, 13  
     Caracal bl. 29        Păltiniş bl. K10-K18  
     Caracal bl. 30        Păltiniş bl. K19-K22  
     Caracal bl. 42, 43        Păltiniş bl. K4-K9  
     Caracal Km 2, Km 2,4        Păltiniş nr. 112-144  
     Caracal nr. 1-55; 2-58        Păltiniş nr. 146-T  
     Caracal nr. 57-77; 60-144        Păltiniş nr. 1-T  
     Caracal nr. 79, 81        Păltiniş nr. 2-76  
     Caracal nr. 83-T; 146-T        Păltiniş nr. 78-110  
     Carada Eugeniu        Paltinului bl. 171D, 171E ,171F  
     Caragiale Ion Luca        Paltinului bl. 172B, 172C, 172D  
     Caraiman        Paltinului bl. 174F, 174G, 174H  
     Cărbuneşti        Paltinului bl. 175C-175F, 175R  
     Cârlova Vasile        Pandurilor bl. 20, 21  
     Carol I bl. A1-A3, J1-J5        Pandurilor bl. 4, 14-17  
     Carol I bl. C1, V        Pandurilor bl. P3, P4, P11, P12  
     Carol I bl. O1-O3        Papillian Victor, doctor bl. A1-A3, B1-B3, E2-E14  
     Carol I nr. 1-49; 2-50        Papillian Victor, doctor bl. B4-B13  
     Carol I nr. 153        Papillian Victor, doctor bl. F1-F8, F13-F15  
     Carol I nr. 51-151, 155-T; 52-T        Papillian Victor, doctor bl. F9, G1-G8, H1  
     Carp Petre        Papillian Victor, doctor bl. H2-H4  
     Carpaţi        Parângului  
     Carpenului nr. 1-35; 2-12        Pârâului  
     Carpenului nr. 37-T; 14-T        Parcului bl. a21, a23  
     Castanilor        Parcului bl. C1, C3, E6-E8  
     Castanilor bl. 100B, 101B, 101B1, 105B, 106B        Parcului bl. E1-E5, E9, E10  
     Castanilor bl. 104A2, S1-S7        Paroşeni  
     Castanilor bl. 107B-109B        Părului  
     Castanilor bl. 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B        Paşcani bl. B28-B31, Cămin 3  
     Castanilor bl. 4A, 7, Cămin militar nr. 179        Paşcani nr. 1-T; 2-T  
     Castanilor bl. 5A, 8-11, 104A1        Păstorului  
     Castanilor bl. 8D, 8E        Paulescu Nicolae, doctor  
     Castanilor bl. 98B, 99A1, 99A2        Păuniţei  
     Castorului        Pelendava  
     Cavaleriei        Pellea Amza  
     Ceahlăului        Peneş Curcanul  
     Cerbului        Pescăruş  
     Cerchez Mihail, general bl. A8, A9, C4-C6, K1, K2        Petrila  
     Cerchez Mihail, general bl. G1, G2        Petru Rareş  
     Cerchez Mihail, general bl. G3        Petuniilor  
     Cerna        Piaţa Chiriac  
     Cernătescu Ion, general doctor bl. 2, 5, A1, A2        Piaţa Gării bl. 1-6  
     Cernătescu Ion, general doctor bl. 45A, D5, F2        Piaţa Independenţei  
     Cernătescu Ion, general doctor bl. 52-55, D10, F1        Piersicului bl. 67A, 68B, 68B1, 69B  
     Cernătescu Ion, general doctor bl. 56, 57, 58        Piersicului bl. 70B, 83A1, 83A2, 86B  
     Cernătescu Ion, general doctor bl. 61-63, 65, A12, A13        Piersicului bl. 73B, 73B1  
     Cernătescu Ion, general doctor bl. A10, A11        Piersicului bl. 81B, 82B  
     Cernătescu Ion, general doctor nr. 1-T; 2-T        Piersicului bl. 84B, 87B, 87B1  
     Cernele        Pietăţii  
     Chinezu Emanoil bl. F7-F10        Pieţii  
     Chinezu Emanoil bl. G1-G4        Pietrosu  
     Chinezu Emanoil bl. G5, G6, F12-F14        Pinului  
     Chinezu Emanoil bl. H2, H3        Plaiul Vulcăneşti  
     Chiţu Gheorghe nr. 1-39; 16-56        Pleşoianu Grigore bl. 1-4, 8-11, 28-34, 77, 79, 81  
     Chiţu Gheorghe nr. 2-14        Pleşoianu Grigore bl. S4-S6  
     Chiţu Gheorghe nr. 41-T; 58-T        Plevnei bl. F25, F26, G3  
     Cicoarei        Plevnei nr. 1-T; 2-T  
     Cindrelu        Plopului  
     Ciocârliei        Poenaru Petrache bl. H10  
     Cireşului        Poenaru Petrache bl. H17, H18, H31, H32  
     Ciucaş        Poenaru Petrache nr. 1-T; 2-T  
     Cloşca        Poetului  
     Cluj-Napoca        Poienii  
     Coandă Henri bl. 1 ITA        Poienii nr. 1-41; 2-62  
     Coandă Henri bl. 1, 4B, 4 Electroputere        Poienii nr. 43-T; 64-T  
     Coandă Henri bl. 110G, 304        Poligonului  
     Coandă Henri bl. 12 vechi        Polovragi  
     Coandă Henri bl. 2, 3, 6 vechi, 10 vechi        Popa Şapcă  
     Coandă Henri bl. 33, 44-46        Popescu Constantin, sergent bl. 32A, 32B, 37, 37B, 39  
     Coandă Henri bl. 47, 48        Popescu Constantin, sergent bl. 41B, D7, Exp. 1  
     Coandă Henri bl. 52-58        Popescu Constantin, sergent bl. 42, 46-49, 79-81, K37, K38  
     Coandă Henri bl. K1-2, M53        Popescu Constantin, sergent bl. 42A, 42B, 43-45, 45A, 50, 51, D5, D6, F2  
     Coandă Henri bl. M14        Popescu Constantin, sergent nr. 11-21  
     Coandă Henri bl. M17, O3        Popescu Constantin, sergent nr. 1-9, 23-T; 2-T  
     Coandă Henri bl. O1, O2, M16        Popescu Voiteşti  
     Coandă Henri nr. 1-T; 2-T        Poporului  
     Coandă Henri nr. 59B, 59C        Popova  
     Cocorului        Popoveni  
     Coculescu Nicolae bl. 103B        Popoveni bl. I25, I26, S59  
     Coculescu Nicolae bl. 68B2, 88B1, 88B2        Popoveni bl. I37, I40, I45, I45a  
     Coculescu Nicolae bl. 74B, 74B1, 76B4, 77B sc. 2, 77B1, 78        Popoveni bl. V31, V32  
     Coculescu Nicolae bl. 88B3, 90B2        Popoveni nr. 1-T; 12-T  
     Coculescu Nicolae bl. 90B, 91A1, 91A2, 94B        Popoveni nr. 2-10  
     Coculescu Nicolae bl. 96A-96C, 102B, 102B1        Porumbiţei  
     Coculescu Nicolae bl. 98B1        Porumbului  
     Codlea        Postăvarul  
     Colţunaş        Potelu  
     Constanţa        Prahova  
     Constantin Brâncoveanu bl. 201 H, 201H1        Preajba nr. 1; 2-16  
     Constantin Brâncoveanu bl. 201 I, 201 J, 201 R        Preajba nr. 3-T; 18-T  
     Constantin Brâncoveanu bl. 201 S, 201S1, 201 T, 201 U, 201 V        Preciziei  
     Constantin Brâncoveanu bl. 35a, 37ABC, 47A, 47A1        Prelungirea Bechetului  
     Constantin Brâncoveanu bl. 42A1, 42A2, 42B        Prelungirea Brestei  
     Constantin Brâncoveanu bl. 48A        Prelungirea Teilor  
     Constantin Brâncoveanu bl. 4a, 4b, 4c, 6a, 6b, 6c, 8A, 8B, 8C, 10a, 10b, 10 exp        Primăverii  
     Constantin Brâncoveanu bl. 54B, 54B1        Principatele Unite bl. 8, 10, 12, 14  
     Constantin Brâncoveanu nr. 1-T; 2-T        Principatele Unite nr. 1-T; 2-T  
     Constantinescu Gogu bl. E14, E21        Privighetoarei  
     Constantinescu Gogu bl. F18-F22        Progresului  
     Constantinescu Gogu bl. G4, G8-G10, G13, G14        Prunului  
     Conta Vasile bl. 2, Z1, Z2, Z3        Prutului  
     Conta Vasile bl. U5        Pui de lei  
     Conta Vasile bl. V1, V2        Punct Judeţean Prelucrare Curier Rapid Craiova  
     Conta Vasile nr. 1-T; 6-T        Putnei bl. 1-5  
     Conta Vasile nr. 2        Putnei bl. O7, cămin1,2  
     Conta Vasile nr. 4        Putnei nr. 1-21; 2-T  
     Coposu Corneliu        Putnei nr. 23-T  
     Coposu Corneliu nr. 1-T; 4-T        Răchitei  
     Coposu Corneliu nr. 2, 2B        Racoviţă Emil  
     Corabia        Radovici Dimitrie, sergent bl. 71-73  
     Corcova        Radovici Dimitrie, sergent nr. 1-13  
     Corneşului        Radovici Dimitrie, sergent nr. 15-T; 2-T  
     Corniţoiu        Radu Ioana  
     Cornului        Rădulescu Motru Constantin  
     Coşbuc George        Rampei  
     Coşuna        Ramuri  
     Craiova        Rândunelelor  
     Craiova 1        Rarău  
     Craiova 10        Răşinari  
     Craiova 11        Râului  
     Craiova 2        Râului bl. H5, H6  
     Craiova 3        Râului nr. 11-97  
     Craiova 4        Râului nr. 12-24, 24A  
     Craiova 6        Râului nr. 1-9  
     Craiova 7        Râului nr. 215-235; 122-162  
     Craiova 8        Râului nr. 222  
     Craioveşti bl. 200A        Râului nr. 237-325; 164-220  
     Craioveşti bl. 200E2, 200E3        Râului nr. 327, 329  
     Craioveşti bl. 201K, 201M, 201N, 201O        Râului nr. 331-T; 224-T  
     Craioveşti nr. 1-19; 2-20        Râului nr. 99-213; 26-120  
     Craioveşti nr. 21-T; 22-T        Râureni  
     Craioviţa        Războieni  
     Crângului nr. 1-7; 2-14        Razelm  
     Crângului nr. 9-T; 16-T        Recunoştinţei  
     Creangă Ion        Remus  
     Crinului        Renaşterii  
     Crişan        Retezat  
     Crişului        Revoluţiei bl. 23, 24  
     Criveanu Nifon        Revoluţiei bl. 25, 28  
     Cujmir        Revoluţiei bl. 26, 27  
     Dăbuleni        Revoluţiei bl. 5  
     Dacia bl. 1, 2, 3, 4-5, U1-U4, V1, V2        Revoluţiei bl. 6 nou, 22  
     Dacia bl. 11-22        Rodna  
     Dacia bl. 115B1, 115B2        Roiului  
     Dacia bl. 119-121, 121A-121G        Rolland Romain nr. 1-11; 2-6  
     Dacia bl. 134A,134A1, 134B, 134D        Rolland Romain nr. 13-T; 6A-T  
     Dacia bl. 134F, 138B, 139B, 140B, 141B        Romanescu Aristizza  
     Dacia bl. 173F        Romanescu Nicolae  
     Dacia bl. 174C        România Muncitoare nr. 1-63, 67-T; 2-T  
     Dacia bl. 175, 175I,175K        România Muncitoare nr. 65  
     Dacia bl. 175G, 175J        Romaniţelor  
     Dacia bl. 1a-1g        Romul  
     Dacia bl. 2, 4, 6-8, 10-12, 14-16, 18, 20-22, 24-26, S1        Rovinari bl. 106  
     Dacia bl. 23-28, 29 IV A1-31 IV A1        Rovinari bl. R2, R3, S10, S12, S13, S15  
     Dacia bl. 32 IV A1-38 IV A1        Rovinari nr. 1-45; 2-T  
     Dacia bl. 38-40, 42-44, 46, S2, S3        Rovinari nr. 47-T  
     Dacia bl. 39 IVA1-46IVA1, 59IVA1        Rovine  
     Dacia bl. 47IV A1-58IV A1        Rovine II  
     Dacia bl. 5, 28-30, 32, 34-36        Rozelor  
     Dacia bl. 60IVA1-64IVA1        Roznov  
     Dacia bl. 6-10        Rugului  
     Dacia bl. 70IVA1-78IVA1        Runcu  
     Dacia bl. 83B, 83C, 91A4, 91A5        Russo Alecu  
     Dacia bl. 99A3, 99A4        Săcelu nr. 1-43; 2-42  
     Dacia bl. D17, E4        Săcelu nr. 45-T; 44-T  
     Dacia bl. D21, E5, F9, F10, M1, M2, T7-T9, V3, V4        Sadu  
     Dacia bl. D4, E1        Salcâmilor  
     Dacia bl. G        Salciei  
     Dacia bl. H1-H3        Sălcioarei  
     Dacia bl. K1-K3, L1, L2, 43-45, 50, 51        Săndulescu Amilcar bl. A10, A12  
     Dacia bl. M3, M4        Săndulescu Amilcar bl. A22-A38  
     Dacia bl. N1-3        Săndulescu Amilcar nr. 1-T; 2-T  
     Dacia bl. U5-U11        Sărarilor bl. K12, K13, K19-K24, M33-M37  
     Dacia nr. 1-109; 2-84        Sărarilor bl. K16-K18, M27, M28  
     Dacia nr. 111-T; 86-T        Sărarilor bl. M7, M8  
     Dâmboviţa        Sărarilor nr. 1-T; 2-T  
     Dâmboviţa bl. B11, B12, B19-B23        Sârbu I. D. bl. 10, 10 nou, 13  
     Dâmboviţa bl. B32-B34, B34a, B35-B39        Sârbu I. D. bl. a, b, e  
     Dâmboviţa nr. 29        Sârbu I. D. bl. S6-S9, R4-R6  
     Dealul Spirei bl. M13, M15b, M24-M26, P32        Săvineşti  
     Dealul Spirei nr. 1-37; 2-40        Şcolii  
     Dealul Spirei nr. 39-T; 42-T        Sebeş  
     Decebal bl. 12-20, 78        Şerban Vodă  
     Decebal bl. 21-24        Severeanu Constantin, doctor  
     Decebal bl. 35-42        Severinului bl. 317A, 317B, 318-320  
     Decebal bl. 43-49        Severinului bl. SO1, S4, 309-311  
     Decebal bl. 50-59        Severinului nr. 11-17  
     Decebal bl. 60, 61, 68-71, 71A, 71B, 71C, 72-74        Severinului nr. 1-3  
     Decebal bl. D3-D6, D15-D17, D19, D20        Severinului nr. 19-T  
     Decebal bl. F2-F6        Severinului nr. 2-32  
     Decebal bl. H6a, H6b, H7-H9        Severinului nr. 34-44  
     Decebal bl. O1-O3, U12        Severinului nr. 46-52  
     Decebal bl. S1-S3, 5-7        Severinului nr. 54-T  
     Decebal nr. 107; 112-T        Severinului nr. 5-9  
     Decebal nr. 109-T        Sfântu Dumitru bl. 1, 3, 5  
     Decebal nr. 11-19; 14-28        Sfântu Dumitru nr. 1-3  
     Decebal nr. 12        Sfântu Dumitru nr. 5, 5AB  
     Decebal nr. 1-9; 2-10        Sfântu Dumitru nr. 7-T; 2-T  
     Decebal nr. 21-25; 30-48        Sfântu Gheorghe  
     Decebal nr. 27-75        Sfinţii Apostoli  
     Decebal nr. 39A, 77; 50-110        Sfinţii Apostoli nr. 1-41; 2-40  
     Decebal nr. 79-105        Sfinţii Apostoli nr. 43-77; 42-68  
     Deltei        Sfinţii Apostoli nr. 79-T; 70-T  
     Demetrescu Traian        Şimian  
     Demetriade Scarlat, colonel bl. D35, I6, I7        Şimnic  
     Demetriade Scarlat, colonel bl. G7, H5, H6, P1, P2        Sinaia  
     Demetriade Scarlat, colonel bl. I5        Sinoe  
     Depoului        Siretului  
     Desnăţui        Slănic  
     Detaşamentul Păuliş        Snagov  
     Deva bl. M6        Soarelui  
     Deva nr. 1-23; 2-24        Şoimului  
     Deva nr. 25-T; 26-T        Şonţu Gheorghe, maior  
     Dezrobirii bl. A29, A30        Sovata nr. 11-T; 2-T  
     Dezrobirii bl. b1, b2, h4        Sovata nr. 1-9  
     Dezrobirii bl. B9-B11, H1        Spania bl. 5-9, MAN  
     Dezrobirii bl. D1-D3        Spania bl. H4-H8, P1  
     Dezrobirii bl. E5        Spania bl. O12-O14, O18, O20-O24  
     Dezrobirii bl. G18-G27        Spania bl. O8-O11  
     Dezrobirii bl. H26-H30        Spania bl. P1-P6, P11-P13  
     Dezrobirii nr. 1-115; 16-130        Spania nr. 1-T  
     Dezrobirii nr. 117-143        Spania nr. 2-T  
     Dezrobirii nr. 132-186        Spania nr. 37A, 37B  
     Dezrobirii nr. 145-T; 188-T        Spiru Haret  
     Dezrobirii nr. 2-14        Stânjeneilor  
     Dimitrie Cantemir        Ştefan cel Mare bl. L  
     Dionisie Eclesiarhul        Ştefan cel Mare nr. 1-T  
     Dobrogea        Ştefan cel Mare nr. 2-T  
     Doiceşti        Ştefănescu Sabba  
     Doja Gheorghe        Stejarului  
     Doljului bl. C8, C8a, C8b, C8c, G4        Ştirbei Vodă bl. A0-A4  
     Doljului bl. G8, cămin 2        Ştirbei Vodă bl. D2, D3a, D4a  
     Doljului bl. K1-K3        Ştirbei Vodă bl. D5a, D5-D12  
     Doljului bl. R1-R7, R1a, R4a        Ştirbei Vodă bl. P2, P27, P28, P30, P31  
     Doljului bl. R8-R19        Ştirbei Vodă nr. 1-5  
     Doljului nr. 1-T        Ştirbei Vodă nr. 2-28  
     Doljului nr. 2-T        Ştirbei Vodă nr. 7-T; 30-T  
     Donici Gheorghe        Stoenescu Eustaţiu bl. Cămin Avioane, Cămin IML  
     Dorna        Stoenescu Eustaţiu bl. F1-F19, G5  
     Dorobanţilor        Stoenescu Eustaţiu bl. G1, G2, T9  
     Dragalina, general nr. 1-11        Stoenescu Eustaţiu bl. N13, T7, T8, P1-P6  
     Dragalina, general nr. 13-91; 2-58        Stoenescu Eustaţiu nr. 269  
     Dragalina, general nr. 93-T; 60-T        Stoica Dumitru  
     Drăgăşani        Stoilov Simion  
     Dragoş        Străjan Mihail  
     Dragoslavele        Strungarilor  
     Dreptăţii        Sulina  
     Drobeta        Şuşiţa  
     Drumul Apelor        Tabaci  
     Drumul Fabricii        Tabacu  
     Drumul Jiului        Tănase Maria bl. a1, a5, a7, a9, A11  
     Drumul Muntenilor        Tănase Maria bl. C11, C13, C15  
     Drumul Ungurenilor        Tănase Maria bl. d1, d3, d5, d7  
     Duca I. G. bl. J23, J24, J26-J29        Ţărăncuţei  
     Duca I. G. bl. J30-J35        Tarcăului  
     Duca I.G. nr. 1-T; 2-T        Târgovişte  
     Dudului        Târgului  
     Dumbrăveni        Târnava  
     Dunării        Teatrului  
     Ecoului        Techirghiol  
     Electroputere bl. K5-K8, M41, M47-M49        Tecuciului  
     Electroputere bl. M20        Tehnicii  
     Electroputere bl. M21, M23        Teilor  
     Electroputere nr. 1-T; 2-T        Teilor nr. 104-T  
     Eminescu Mihai        Teilor nr. 1-T; 2-102  
     Enescu George        Teleajenului  
     Enescu George bl. 15        Tell Cristian  
     Enescu George bl. 17        Teodoroiu Ecaterina  
     Enescu George bl. 200J1, 200I, 200I1        Teslui  
     Enescu George bl. 200L, 200M, 200 OP        Theodorini Elena  
     Enescu George bl. 201E, 201F, 201F1, 201G        Ţicleni  
     Enescu George bl. 29A, 29B, 29C, 39        Timişoara  
     Enescu George bl. 33A, 37, 37A, 38        Tineretului bl. 10A, 20B  
     Enescu George bl. 35bc, 37DE        Tineretului bl. 157A-157D  
     Enescu George bl. 40A1, 40B, 41A, 41A1        Tineretului bl. 159A-159D  
     Enescu George bl. A1-A13        Tineretului bl. 163A-163E, 168C, 168D  
     Enescu George bl. B2, B3, B9, B10        Tineretului bl. 17A, 18, 18A  
     Enescu George bl. C1b, C1c        Tineretului bl. 19  
     Enescu George bl. C1-C14, C1a        Tineretului bl. 21, 76B1, 76B2, 76B3, 77B sc. 1  
     Enescu George bl. D14-D19, D15a        Tineretului bl. 80A, 80B, 113, 114, 148A - 148E, 153A  
     Enescu George bl. D20, D21, D21a, D21b        Tisa  
     Enescu George bl. D3, F2        Tismana nr. 1-7  
     Enescu George bl. D4, D5, F11-F15, F27, F28        Tismana nr. 9-T; 2-T  
     Enescu George bl. D6-D8, D10-D13        Ţiţeica Gheorghe bl. C28-C30, E4  
     Enescu George bl. H8, H11-H13, H15        Ţiţeica Gheorghe bl. C7, C34, C35  
     Enescu George nr. 1-T; 2-30        Ţiţeica Gheorghe bl. D1, D2, D26a, D26b, D26c  
     Enescu George nr. 32A-72        Ţiţeica Gheorghe bl. D11-D14  
     Eroii Sanitari        Titulescu Nicolae bl. 1-4  
     Eroilor nr. 1-21; 2-16        Titulescu Nicolae bl. 18-20, 23, 26  
     Eroilor nr. 23-T; 18-38        Titulescu Nicolae bl. 21, 22, 22 ', 24, 25, 25'  
     Eroilor nr. 40-T        Titulescu Nicolae bl. 39-41  
     Eroul Necunoscut        Titulescu Nicolae bl. 7, 9, A1, A2  
     Făgăraş bl. D26, D28, D29, D31, D33, F11, F27, F28        Titulescu Nicolae bl. A3, A4, G1, G2, I2-I5  
     Făgăraş bl. D7, D8, D10-D21, D15a, D21a, D21b        Titulescu Nicolae bl. B1-B3, C1-C3, G, 27-30  
     Făgăraş bl. F5-F7        Titulescu Nicolae bl. d15, d17, d19, d21, d23, d25, d27  
     Făgăraş nr. 1-T; 2-T        Titulescu Nicolae bl. E1, E3, E4, I1  
     Fagului        Titulescu Nicolae bl. H1-H3  
     Fălcoianu Ştefan, general        Titulescu Nicolae bl. I5ab, I6-I8  
     Fălticeni        Titulescu Nicolae nr. 1-23; 14-22  
     Fântâna Popova        Titulescu Nicolae nr. 2-12  
     Farago Elena bl. 118B, 122, 122A-124, 125B, 126B        Titulescu Nicolae nr. 24-66  
     Farago Elena bl. 123A, 123B, 123C        Titulescu Nicolae nr. 25-55  
     Farago Elena bl. 123C1, 123D, 123F, 123G        Titulescu Nicolae nr. 57-T  
     Farago Elena bl. 123I, 123J, 123K, 133A        Titulescu Nicolae nr. 68-T  
     Farago Elena bl. 129B, 130A, 130B, 131A        Toamnei  
     Farago Elena bl. 131B, 132B        Tomis  
     Farago Elena bl. 134A, 135, 136A, 142B, 143B        Topolniţei  
     Farago Elena bl. 170D-170L        Toporaşi bl. 307A-307C, 312  
     Farago Elena bl. 171G-171J        Toporaşi nr. 1-37; 2-36  
     Farago Elena bl. 172E, 172F        Toporaşi nr. 39-T; 38-T  
     Farago Elena bl. 173A-173E        Trandafirului  
     Farago Elena bl. 174A, 174B, 174D        Transilvaniei  
     Farago Elena bl. 174IA,174IB1, 174IB2        Triajului  
     Farago Elena bl. 175A, 175B        Trifoiului  
     Farago Elena bl. 175M-175O        Trotuşului  
     Faţa Luncii        Ţuculescu Ion bl. A14-A22, O16, Cămin 10  
     Feldioara        Ţuculescu Ion bl. Cămin 1, 2 IUG  
     Feleacului        Ţuculescu Ion bl. Cămin 2, 3 Electroputere  
     Fermei        Ţuculescu Ion bl. U6a, U6b, V5-V9  
     Fermierului        Tufănele nr. 1-T  
     Filantropiei        Tufănele nr. 2-T  
     Floreşti        Tulcea  
     Florilor        Turturele  
     Fluturi        Ulmului  
     Fochistului        Vâlcelei  
     Focşani        Vâlsan George bl. 125, 126, 127a, 127b, 128a, J3, K  
     Fortunescu C. D.        Vâlsan George bl. J1, J2, L1, L2  
     Fotino George bl. 5, 6, 8, 9        Vânători  
     Fotino George bl. b4, b5        Vânători de Munte  
     Fotino George bl. b6, b7, B7, B8, B12        Vântului bl. 18, 19, M3-M9  
     Fotino George bl. b8, B13        Vântului bl. J4, J5, U20  
     Fragilor        Vântului bl. P5-P10, T6, T7  
     Frânarului        Vântului nr. 1-T; 2-T  
     Frasinului        Vasile Lupu  
     Fraţii Bobescu bl. 42B1, 43B, 46B        Vasilescu Carpen bl. M10-M15  
     Fraţii Bobescu bl. 44B        Vasilescu Carpen bl. M22, M24, M25, M29  
     Fraţii Buzeşti nr. 1-23; 2-10        Vasilescu Carpen bl. M9  
     Fraţii Buzeşti nr. 1bis        Vasilescu Ion  
     Fraţii Buzeşti nr. 25-T; 12-T        Vaslui nr. 11-T; 12-T  
     Fraţii Goleşti bl. J6-J10        Vaslui nr. 1-9; 2-10  
     Fraţii Goleşti bl. K23, K24, K27        Velovan Ştefan bl. 2, 13  
     Fraţii Goleşti bl. K30-K32, M1        Velovan Ştefan bl. 3, 4  
     Fraţii Goleşti bl. M18B, M18C        Velovan Ştefan bl. A1p-A6p  
     Fraţii Goleşti nr. 1-57; 2-60        Velovan Ştefan bl. B garsoniere  
     Fraţii Goleşti nr. 59-T; 62-T        Velovan Ştefan bl. B1-B6  
     Fulger        Verdi  
     Fulger nr. 1-49; 2-30        Victoriei  
     Fulger nr. 51-T; 32-T        Vidra  
     Gabrielescu Grigore bl. 200D, 200E9, 200E9A        Viilor  
     Gabrielescu Grigore bl. 200E11, 200F, 200F1        Viitorul  
     Gabrielescu Grigore bl. 200E5, 200E6, 200R        Viorele  
     Gabrielescu Grigore bl. 200S, 200T        Vişeului  
     Galaţi        Vişinului  
     Gârleanu Emil bl. 42A, 52A, 58A, 58A1, 58B        Vlad Ţepeş  
     Gârleanu Emil bl. 55B, 56B, 57B        Vladimirescu Tudor nr. 1-95; 2-124  
     Gârleanu Emil bl. 58B1, 61A1, 62A, 62B, 62B1        Vladimirescu Tudor nr. 97-T; 126-T  
     Gârleşti        Vlaicu Aurel  
     Gârleşti bl. 25-27        Voineasa  
     Gârleşti bl. 62-67, 75, 76        Voinicului  
     Gârleşti nr. 1-13; 2-28        Vornicescu Nestor, mitropolit  
     Gârleşti nr. 15-T; 30-T        Vrancei  
     Garoafei        Vulovici Nicolae, căpitan  
     Geniştilor        Vulturi  
     Georgescu Elie        Zalău  
     Gerota Dimitrie, doctor bl. A8, A9a, A9b, A10        Zambilei  
     Gerota Dimitrie, doctor bl. C5, D2-D6        Zăvoiului  
     Gerota Dimitrie, doctor bl. K10        Zimnicea  
     Gerota Dimitrie, doctor bl. K1-K3, K11, K12        Zmeurei  
     Gerota Dimitrie, doctor bl. K4        Zorele  
     Gerota Dimitrie, doctor nr. 1-7; 2-42        Zorilor